.

.

Ново
О н O101/ 102 кол.0.1-0.3 mm, Дијамант Жица Водич AWF Горна/ Долна за WEDM-LS Жица Машина за Сечење Делови

О н O101/ 102 кол.0.1-0.3 mm, Дијамант Жица Водич AWF Горна/ Долна за WEDM-LS Жица Машина за Сечење Делови

DEN 14160.00

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите