.

.

Ново Продажбата
10pcs/МНОГУ XS3868 backplane адаптер плоча господар Bluetooth чип стерео аудио Shield модул OVC3860

10pcs/МНОГУ XS3868 backplane адаптер плоча господар Bluetooth чип стерео аудио Shield модул OVC3860

DEN 1004.16
DEN 954.00 -5 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите