.

.

Ново Продажбата
Електрични висок притисок airless прскање машина 590 клипот сликарство машина спреј бои алатки 220V 2300W 1PC

Електрични висок притисок airless прскање машина 590 клипот сликарство машина спреј бои алатки 220V 2300W 1PC

DEN 27312.00
DEN 25946.00 -5 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите