.

.

Ново Продажбата
Syma X5UW РК Летало со WiFi Камера 720P HD Реално време Пренос FPV Quadcopter 2.4 G 4CH Хеликоптер Dron Quadrocopter

Syma X5UW РК Летало со WiFi Камера 720P HD Реално време Пренос FPV Quadcopter 2.4 G 4CH Хеликоптер Dron Quadrocopter

DEN 4795.20
DEN 4076.00 -15 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите