.

.

Ново Продажбата
DC12V Мини led засилувач Контролер за 5050 3528 rgb лента светлина сигнал засилувач 12V 3*4А-6A 12A 144W led лента додаток

DC12V Мини led засилувач Контролер за 5050 3528 rgb лента светлина сигнал засилувач 12V 3*4А-6A 12A 144W led

DEN 44.64
DEN 31.00 -31 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите