.

.

Ново
intel core i7 960 INTEL i7-960 intel core I7 960 Процесор 3.2 GHz Quad Core LGA 1366 процесор Десктоп ПРОЦЕСОРОТ гаранција 1 година

intel core i7 960 INTEL i7-960 intel core I7 960 Процесор 3.2 GHz Quad Core LGA 1366 процесор Десктоп ПРОЦЕСОРОТ

DEN 3502.08

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите