.

.

Ново
10Pcs/Многу WH148 B10K Линеарна Potentiometer 15mm Вратило Со Knob Ореви И Подлошки 1K 2К 5K 10K 20K 50К 100K 250K 500K 1M 500 ohm

10Pcs/Многу WH148 B10K Линеарна Potentiometer 15mm Вратило Со Knob Ореви И Подлошки 1K 2К 5K 10K 20K 50К 100K

DEN 331.20

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите