.

.

Ново Продажбата
1 КОМПЈУТЕР. Оригиналниот NCR18650B 3.7 На 3400 mAh батерија 18650 литиум батерија за Panasonic + кутија 18650

1 КОМПЈУТЕР. Оригиналниот NCR18650B 3.7 На 3400 mAh батерија 18650 литиум батерија за Panasonic + кутија 18650

DEN 312.00
DEN 234.00 -25 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите