.

.

Ново
3.5X125X130mm 3.7 V 6000mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За Напојување Банка Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Говорникот СРЕДИНАТА на електроника 35125130

3.5X125X130mm 3.7 V 6000mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За Напојување Банка Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен

DEN 815.52

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите