.

.

Ново Продажбата
Метал Тип C OTG Тип-C До USB 2.0 OTG Конектор Адаптер Машки Да се Женски Адаптер со Клучните Синџир за Телефонот Gamepad Тастатура Глувче

Метал Тип C OTG Тип-C До USB 2.0 OTG Конектор Адаптер Машки Да се Женски Адаптер со Клучните Синџир за Телефонот

DEN 79.20
DEN 56.00 -29 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите