.

.

Ново
Водоотпорен 600W Микро Инверторот со modom DC22-50V Широк Влезниот да AC80-160V/180-260V Висока Ефикасност MPPT Грид Тај Инвертер

Водоотпорен 600W Микро Инверторот со modom DC22-50V Широк Влезниот да AC80-160V/180-260V Висока Ефикасност MPPT

DEN 9408.00

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите