.

.

Ново Продажбата
220V/380V Distiller Греење на Вода Цевка,304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки на Anti-fouling Тип,од 2,5 KW/3KW/4.5 KW Грејач за Дестилација Тенџере

220V/380V Distiller Греење на Вода Цевка,304 од не ' Рѓосувачки Челик Цевки на Anti-fouling Тип,од 2,5 KW/3KW/4.5

DEN 1043.04
DEN 866.00 -17 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите