.

.

Ново
220V AC 225x225x80mm Axial Радијатор Фан 588CFM 2500RPM Топката Имајќи Голема Брзина

220V AC 225x225x80mm Axial Радијатор Фан 588CFM 2500RPM Топката Имајќи Голема Брзина

DEN 1512.00

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите