.

.

Ново Продажбата
DC 12V XMT7100 Температура Контролорот 1/32DIN Дигитални F/C ПИД Црвени LED Дисплеј Со К Thermocouple За Индустриска Опрема

DC 12V XMT7100 Температура Контролорот 1/32DIN Дигитални F/C ПИД Црвени LED Дисплеј Со К Thermocouple За Индустриска

DEN 1852.32
DEN 1111.00 -40 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите