.

.

Ново Продажбата
8*10+2cm 50Pcs 10мм Меур Полиетилен Само Запечатување Меур Коверти Заврши Меур Кеси Гумени Торба Меур Филм Пакување Пена

8*10+2cm 50Pcs 10мм Меур Полиетилен Само Запечатување Меур Коверти Заврши Меур Кеси Гумени Торба Меур Филм Пакување

DEN 239.52
DEN 216.00 -10 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите