.

.

Ново Продажбата
6Pin Машки да 4Pin Molex Машки Напојување Кабел Графичка Картичка Моќ Порта да D Приклучок Конвертор-Кабел за nVidia AMD ATI видео картичка

6Pin Машки да 4Pin Molex Машки Напојување Кабел Графичка Картичка Моќ Порта да D Приклучок Конвертор-Кабел за

DEN 844.32
DEN 802.00 -5 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите