.

.

Ново
Многу 10pcs Отклучен ZTE Водафон R216 R216-z со Антена 4G LTE 150Mbps Мобилни Жариште Џеб рутер

Многу 10pcs Отклучен ZTE Водафон R216 R216-z со Антена 4G LTE 150Mbps Мобилни Жариште Џеб рутер

DEN 18240.00

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите