.

.

Ново Продажбата
19V 3.16 НА AC Адаптер за Лаптоп + ЕУ Кабелот за Напојување Кабел За samsung Лаптоп R540 R430 R440 R480 R510 R530 Серија Полнач

19V 3.16 НА AC Адаптер за Лаптоп + ЕУ Кабелот за Напојување Кабел За samsung Лаптоп R540 R430 R440 R480 R510

DEN 994.08
DEN 547.00 -45 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите