.

.

Ново Продажбата
JETTING 1PC 4Pin IDE Напојување на Флопи Дискови Адаптер Кабел Компјутер PC Голема 4p Мали 4p Кабелот за Напојување Флопи Диск Конектор

JETTING 1PC 4Pin IDE Напојување на Флопи Дискови Адаптер Кабел Компјутер PC Голема 4p Мали 4p Кабелот за Напојување

DEN 30.24
DEN 25.00 -17 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите