.

.

Ново Продажбата
5S 18.5 v 40C 1100mAh Lipo Батеријата РК Автомобил Летало Quadcopter Авион, Хеликоптер Li-ion Батерија со Далечински Управувач Играчки Литиум Батерија

5S 18.5 v 40C 1100mAh Lipo Батеријата РК Автомобил Летало Quadcopter Авион, Хеликоптер Li-ion Батерија со Далечински

DEN 969.60
DEN 863.00 -11 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите