.

.

Ново Продажбата
За Воки Токи Слушалка Тајните Акустична Цевка Слушалка PTT МИКРОФОН со Индикатор за Светло за Baofeng Retevi/Kenwood KPG ТИ TK/HYT

За Воки Токи Слушалка Тајните Акустична Цевка Слушалка PTT МИКРОФОН со Индикатор за Светло за Baofeng Retevi/Kenwood

DEN 168.00
DEN 131.00 -22 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите