.

.

Ново Продажбата
DIY Автоматско Микро Наводнување капка по капка Систем за 15 милиони 20 милиони 25m 30m Погон Само за Наводнување Млазници Градина Црево Колекции Со Прилагодливи Dripper

DIY Автоматско Микро Наводнување капка по капка Систем за 15 милиони 20 милиони 25m 30m Погон Само за Наводнување

DEN 904.32
DEN 434.00 -52 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите