.

.

Ново Продажбата
500mm Мулти-Роторот Воздух Рамка за Полнење S500 w/ Опрема за Слетување за FPV Quadcopter Gopro Gimbal F450 Надградба F08151

500mm Мулти-Роторот Воздух Рамка за Полнење S500 w/ Опрема за Слетување за FPV Quadcopter Gopro Gimbal F450 Надградба

DEN 954.72
DEN 869.00 -9 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите