.

.

Ново Продажбата
Бесплатен превозот GCS900-2DB 2 Оска DRO Дигитални Readout и 2 Парчиња 100-1020mm 5micron Линеарна Скала (Комплетен сет со додатоци)

Бесплатен превозот GCS900-2DB 2 Оска DRO Дигитални Readout и 2 Парчиња 100-1020mm 5micron Линеарна Скала (Комплетен

DEN 13713.12
DEN 9599.00 -30 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите