.

.

Ново Продажбата
USB2.Од 0 до RJ45 CAT5 Конзола Адаптер Сериски Порт Конфигурација Кабел за Рутер Switch 6FT/1.8 Метри FTDI Чипсет

USB2.Од 0 до RJ45 CAT5 Конзола Адаптер Сериски Порт Конфигурација Кабел за Рутер Switch 6FT/1.8 Метри FTDI Чипсет

DEN 1037.28
DEN 830.00 -20 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите