.

.

Ново
1 парче црн Мотор Паметен Робот Автомобил Шасија Електронски Производство DIY Полнење Брзина Енкодер Батеријата Кутија 4WD 4 Тркала Автомобил

1 парче црн Мотор Паметен Робот Автомобил Шасија Електронски Производство DIY Полнење Брзина Енкодер Батеријата

DEN 1008.00

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите