.

.

Ново Продажбата
10PCS Магнет 20mm Dia20 x6mm Ретки Земјата Постојан Силен Neodymium Магнет N35 NdFeB Магнет Кол 20*6mm

10PCS Магнет 20mm Dia20 x6mm Ретки Земјата Постојан Силен Neodymium Магнет N35 NdFeB Магнет Кол 20*6mm

DEN 528.00
DEN 486.00 -8 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите