.

.

Ново Продажбата
Брза испорака 5pcs Трансформатор глобална напојување за AC100-240V да DC24V Водоотпорен IP67 напојување 24V 6.25 НА 150W Led Драјвер За Лента светлина

Брза испорака 5pcs Трансформатор глобална напојување за AC100-240V да DC24V Водоотпорен IP67 напојување 24V 6.25

DEN 3839.52
DEN 3648.00 -5 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите