.

.

Ново Продажбата
1Pcs 4V430C-15 DC24V 5Ports 3Position Двојна Електромагнетниот Пневматски Воздушен Вентил 1/2 BSPT

1Pcs 4V430C-15 DC24V 5Ports 3Position Двојна Електромагнетниот Пневматски Воздушен Вентил 1/2 BSPT

DEN 1365.12
DEN 1297.00 -5 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите