.

.

Ново Продажбата
1-10.4 MM Проширување Дијаметар Оптички Зум Ирис Дијафрагмата Отворот на Кондензаторот за Дигитална Камера Микроскоп Адаптер со 9 Ножеви

1-10.4 MM Проширување Дијаметар Оптички Зум Ирис Дијафрагмата Отворот на Кондензаторот за Дигитална Камера Микроскоп

DEN 998.40
DEN 878.00 -12 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите