.

.

Ново Продажбата
3.5 X-90X Двојно Рака Бум Стојат Trinocular Стерео Зум Микроскоп Со 16MP HDMI USB Камера 144 LED Светла Мобилен ПРОЦЕСОР Поправка

3.5 X-90X Двојно Рака Бум Стојат Trinocular Стерео Зум Микроскоп Со 16MP HDMI USB Камера 144 LED Светла Мобилен

DEN 26400.00
DEN 24816.00 -6 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите