.

.

Ново Продажбата
PGI-470 pgi470 Празни Refillable Мастило Кертриџ Рефил Постојан чип За Canon PIXMA MG6840 MG5740 TS5040 TS6040 Печатач CLI-471

PGI-470 pgi470 Празни Refillable Мастило Кертриџ Рефил Постојан чип За Canon PIXMA MG6840 MG5740 TS5040 TS6040

DEN 1194.72
DEN 1016.00 -15 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите