.

.

Ново Продажбата
9mm Линеарна Водич MGN9 L= 500mm линеарна железнички начин + MGN9H Долго линеарна превоз за CNC X Y Z Оската Бесплатен превозот

9mm Линеарна Водич MGN9 L= 500mm линеарна железнички начин + MGN9H Долго линеарна превоз за CNC X Y Z Оската

DEN 1080.00
DEN 1015.00 -6 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите