.

.

Ново Продажбата
5m 8мм ширина 3014 168 Led диоди/метар LED Лента 840leds DC12V Топло/Физичко/Природна Бела Супер Светло Флексибилни Светлина Не-Водоотпорен

5m 8мм ширина 3014 168 Led диоди/метар LED Лента 840leds DC12V Топло/Физичко/Природна Бела Супер Светло Флексибилни

DEN 1293.12
DEN 905.00 -30 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите