.

.

Ново Продажбата
2.2 инчен USART HMI smart сериски порт интегрирани графичкиот процесор фонт 240*320 TFT LCD модул

2.2 инчен USART HMI smart сериски порт интегрирани графичкиот процесор фонт 240*320 TFT LCD модул

DEN 474.24
DEN 427.00 -10 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите