.

.

Ново
10 парчиња Микро USB тип Б женски 180 Оценка 5 pin површината планината SMD заварување Џек

10 парчиња Микро USB тип Б женски 180 Оценка 5 pin површината планината SMD заварување Џек

DEN 42.72

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите