.

.

Ново
10pcs 8in мини UHF машки PL259 plug N машки plug АНТЕНСКИ приклучок адаптер 20CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG174 продолжување на кабелот

10pcs 8in мини UHF машки PL259 plug N машки plug АНТЕНСКИ приклучок адаптер 20CM Pigtail коаксијален скокач кабел

DEN 2107.20

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите