.

.

Ново Продажбата
1000pcs 1x12 Стр 12 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни

1000pcs 1x12 Стр 12 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе

DEN 4560.00
DEN 4332.00 -5 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите