.

.

Ново Продажбата
33-SC инстант кафе машина комерцијални автоматско кафе пијалаци машина млеко чај една машина топла и ладна двојна употреба 220V 1pc

33-SC инстант кафе машина комерцијални автоматско кафе пијалаци машина млеко чај една машина топла и ладна двојна

DEN 32544.00
DEN 30917.00 -5 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите