.

.

Ново Продажбата
Д1-sa Мини CNC гравирање машина 300W Mach3 PCB DIY 2020 CNC мали гравирање машина 1800mm/min брзина работи

Д1-sa Мини CNC гравирање машина 300W Mach3 PCB DIY 2020 CNC мали гравирање машина 1800mm/min брзина работи

DEN 27359.52
DEN 25992.00 -5 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите