.

.

Ново Продажбата
Електрични вшмукување метални Преносни еден високо-моќ вшмукување калај пиштол Супер пумпа Заварување поправка алатки 24V 100W 1pc

Електрични вшмукување метални Преносни еден високо-моќ вшмукување калај пиштол Супер пумпа Заварување поправка

DEN 8304.00
DEN 7889.00 -5 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите