.

.

Ново Продажбата
1800W 1000mL висока температура и висок притисок за чистење со пареа машина стерилизација анти-мите отстранување на пареа мотор 1pc

1800W 1000mL висока температура и висок притисок за чистење со пареа машина стерилизација анти-мите отстранување

DEN 5664.00
DEN 5381.00 -5 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите