.

.

Ново Продажбата
година Нови MD960U Стоматолошки Интра-Оралната Камера USB 1/4 Sony CCD Автоматско Фокусирање Интраорална Оралната Камера 6 LED Светло стоматолошки endoscope

година Нови MD960U Стоматолошки Интра-Оралната Камера USB 1/4 Sony CCD Автоматско Фокусирање Интраорална

DEN 13344.00
DEN 12677.00 -5 %

Износ
In stock

Им се допаѓа и на купувачите