.

Ново

Големина : 6.3 cm (2.48 инчи)Боја : белаКоличина : 10yards / многу (1yard=91.4 cm=0.91 м)Совети : идеален за DIY облека,кукла фу

DEN 714.00 811.20
Ново

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

DEN 5491.00 5904.00
Ново

Подолу се производ discription : Roduct име : чипка applique Боја : бела Пакување : 10piece / пакет Употреба : чипка венчани�

DEN 69.00 76.80
Ново

Опис : 1.Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете прави

DEN 834.00 1055.52
Ново

Бебе ширина : 12 CMБебе Боја : MulticolorБебе состојки : повеќе од 80% памукБебе Цена : 1 парче = 1 метарПука 2 = 2 m и та

DEN 302.00 335.52
Ново

Функција : Чипка appliquesГолемина : Како што е прикажано на слики .Количина : 10 Pcs(5 Pairs).Потекло : произведено в

DEN 529.00 581.76
Ново

Добредојдовте на Nanxuan Уживајќи во Мода!Вовед : Guipure Чипка така е наречен како Венецијански Чипка, Bobbin Чип�

DEN 3070.00 3936.00
Ново

BI0004990Спецификација : Бренд новиМатеријал : Памук, tulleШирина : прибл 18cmДолжина : околу 91.4 см (1 двор)Убаво и �

DEN 140.16
Ново

Добредојдовте на kalume продавницаДОБРА ВЕСТ За нашите почитувани клиентиКонечно,kalume01 сега може исто так�

DEN 3329.00 3504.00
Ново

Добредојдовте во посета на мојот продавница5 дворови / парче5yards=4.572 мете рШирина : 1.2 метри долго : 4.57 мета

DEN 3792.00
Ново

Материјал : p olyesterШирина : 6cmПакување : 15yards / многу .1 двор = 0.91 метарБоја : бела offФункција : се користи за да

DEN 936.00
Ново

Ширина : 54m / 21.16" Боја : прикажува како слика Цената е за еден дворови Овој прекрасен дизајн парче има мно�

DEN 614.00 767.52
Ново

Функција : 1 Материјал : памук 2 Боја : off бела 3 Големина : прибл 13.5 cm / 5.3", 5yards долго (1yard=91cm=0.91 метар) Забелешк

DEN 363.00 408.00
Ново

Материјал : Chiffon цвет чипка Ширина : 6 CM( НА Дворот 12 ~ 13 цвет) Боја : Бела / Црна / црвена Роза / Red / Лубени�

DEN 580.80
Ново

започнетекрајотКликнете подолу за повеќе изберете : Бебето во [име] : млеко бела памучна вода растворлив

DEN 84.00 111.84
Ново

Купувачот информации : 1,Било прашања или email одговор во рок од 24 часа2,Голем попуст, ве молиме контактира�

DEN 626.00 696.00
Ново

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

DEN 2400.00
Ново

Функција : Answer : ___________________________ NOTE : Минимум купување износ =5 долари освен ТоварНа чипка ткаенина е прила�

DEN 485.00 527.52
Ново

Функција : Answer : ___________________________ NOTE : Минимум купување износ =5 долари освен ТоварНа чипка ткаенина е прила�

DEN 529.00 575.52
Ново

Функција : Answer : ___________________________ NOTE : Минимум купување износ =5 долари освен ТоварНа чипка ткаенина е прила�

DEN 1059.00 1151.52
Ново

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

DEN 192.00
Ново

Најновите Чипка Ткаенина црно и бело исклучителна жакард ширина на мрежа 150 см Newest4051 метар 5 Yd 3.3 cm беж webbi

DEN 298.00 331.20
Ново

Најновите Чипка Ткаенина црно и бело исклучителна жакард ширина на мрежа 150 см Newest4051 метар 5 Yd 3.3 cm беж webbi

DEN 19861.00 22068.00
Ново

15yard*2.5 cm Везови Чипка Лента Памук, Чипка за Облека DIY Шиење рачно изработени Занаетчиски Свадба Оркестар�

DEN 514.00 685.44